19.06.2024
parimad jarelmaksud eestis

Järelmaks on laen, mis võimaldab tarbijatel osta tooteid ja teenuseid ning tasuda nende eest osamaksetena. Eestis on mitmeid järelmaksupakkujaid, kes pakuvad erinevaid võimalusi ja tingimusi. Liisi järelmaks on üks kõige tuntumaid järelmaksupakkujaid, mis võimaldab soetada tooteid ja teenuseid kuni 10 000 euro väärtuses. Inbank järelmaks pakub intressi alates 8,9 protsendist aastas, samas kui Bigbank järelmaks võimaldab laenu summas kuni 15 000 eurot. ESTO järelmaksul on üle 850 koostööpartneri üle kogu Eesti. TF Bank järelmaks pakub võimalust soetada kuni 7 500 euro väärtuses tooteid ja teenuseid. Coop järelmaksuga saab tasuda toodete ja teenuste eest summas 80–2 000 eurot.

Lisaks traditsioonilistele järelmaksuvõimalustele ja pankade pakutavatele laenudele on turul tõusev huvi innovaatiliste finantstoodete vastu, nagu näiteks laenud inimeselt inimesele. Need võimaldavad inimestel laenata raha otse teistelt eraisikutelt, tihti läbi veebipõhiste platvormide, mis vahendavad laenuandjate ja laenajate vahelisi tehinguid. Selline mudel pakub sageli paindlikumaid tingimusi ja võib olla atraktiivne alternatiiv traditsioonilistele finantseerimisviisidele, eriti inimestele, kes otsivad personaalsemaid ja inimlikumaid võimalusi oma finantsvajaduste rahuldamiseks.

Võtmevõtted

  • Parimad järelmaksud Eestis pakuvad erinevaid võimalusi ja tingimusi tarbijatele.
  • Liisi järelmaks võimaldab soetada tooteid ja teenuseid kuni 10 000 euro väärtuses.
  • Inbank järelmaks pakub intressi alates 8,9 protsendist aastas.
  • Bigbank järelmaks võimaldab laenu summas kuni 15 000 eurot.
  • ESTO järelmaksul on üle 850 koostööpartneri üle kogu Eesti.

Parimad järelmaksupakkujad Eestis

Järelmaks on mugav viis osta tooteid ja teenuseid osamaksetena ning Eestis on mitmeid järelmaksupakkujaid, kes pakuvad tarbijatele erinevaid võimalusi. Siin on mõned parimad järelmaksupakkujad Eestis, kes pakuvad järelemaksuga ostmise võimalust:

Liisi järelmaks

Liisi järelmaks on üks Eesti kõige tuntumaid järelmaksupakkujaid. Selle saab taotleda rohkem kui 2000 kaupluses ja e-poes ning see pakub järelemakseteenust kuni 10 000 euro väärtuses. Liisi järelmaksul on atraktiivne intressimäär alates 9,9% aastas ning puudub haldustasu. Lepingu saab sõlmida kuni 60 kuuks, mis annab tarbijatele paindlikkuse.

Inbank järelmaks

Inbank järelmaks on veel üks parim järelmaksupakkujaid Eestis. Sellel on lai partnerite võrgustik, sealhulgas tuntud kauplused nagu K-rauta ja Bauhof. Inbanki järelmaksul on madal intressimäär alates 8,9% aastas ning lepingutasu on 15 eurot. Lepingu saab sõlmida kuni 60 kuuks, mis võimaldab pikemaajalist tagasimaksegraafikut.

Bigbank järelmaks

Kui otsite suuremat laenusummat, siis Bigbank järelmaks on hea valik. See pakub võimalust taotleda laenu kuni 15 000 eurot ning sellel puudub vajadus teha sissemakset. Lepingu saab sõlmida kuni 5 aastaks, mis annab tarbijatele mugavuse pikemaajalise tagasimakse osas.

ESTO järelmaks

ESTO järelmaks on järelmaksupakkujate hulgas tuntud oma suure partnerite võrgustiku poolest. Neil on üle 850 koostööpartneri üle kogu Eesti, sealhulgas ka tuntud kauplused nagu Rademar ja Goldtime. ESTO järelmaksul on atraktiivne intressimäär alates 9,9% aastas ning taotlemine on kiire ja lihtne.

Nende järelmaksupakkujate abil saate oma ostud mugavalt osamaksetena tasuda ning nautida järelemakseteenuste pakutavat mugavust ja kiirust. Soovitame teil tutvuda iga järelmaksupakkujaga eraldi, et leida enda vajadustele kõige sobivam lahendus.

Järelmaksupakkujad Intressimäär Lepingu kestus
Liisi järelmaks Alates 9,9% aastas Kuni 60 kuud
Inbank järelmaks Alates 8,9% aastas Kuni 60 kuud
Bigbank järelmaks Ei määratud Kuni 5 aastat
ESTO järelmaks Alates 9,9% aastas Ei määratud

Järelmaksu taotlemine

Järelmaksu taotlemine on lihtne ja mugav protsess, mis võimaldab teil soetada tooteid ja teenuseid mugavates osamaksetes. Taotluse saate esitada nii teenusepakkuja koduleheküljel kui ka poes vahetult enne kauba ostmist. Enne järelmaksulepingu sõlmimist on oluline tutvuda teenuse tingimustega ning vajadusel konsulteerida asjatundjaga.

Taotluse täitmiseks tuleb esitada viimase 4 või 6 kuu pangakonto väljavõte ning läbida isikutuvastus. See aitab tagada teie rahalise võimekuse ja usaldusväärsuse järelmaksulepingu sõlmimisel. Olles läbinud taotluse protsessi, saate teavituse taotluse staatuses ning järgmised sammud järelmaksu saamiseks.

Iga järelmaksupakkujal võivad olla erinevad tingimused ja tasud. Näiteks, Liisi järelmaksul puudub lepingutasu ning lepingu saab sõlmida kuni 5 aastaks. Inbank järelmaksu lepingutasu on 15 eurot ning lepingu muutmise tasu on samuti 15 eurot. ESTO järelmaksul on järelmaksu avamine tasuta ning TF Bank järelmaksul hakkab intress 0 protsendist. Coop järelmaksu puhul on intress 11,9 protsenti ja lepingutasu on 15 eurot.

Järelmaksupakkujad Lepingu tasu Taotlemise protsess Intressimäär
Liisi järelmaks 0 eurot Kodulehekülg või poes Alates 9,9%
Inbank järelmaks 15 eurot Kodulehekülg või poes Alates 8,9%
ESTO järelmaks Tasuta Kodulehekülg või poes Alates 9,9%
TF Bank järelmaks 0 eurot Kodulehekülg või poes 0%
Coop järelmaks 15 eurot Kodulehekülg või poes 11,9%

Liisi järelmaks

Liisi järelmaks on üks parimaid järelmaksupakkujaid Eestis, mis pakub tarbijatele mugavat võimalust soetada tooteid ja teenuseid osamaksetena. Liisi järelmaks kuulub Holm Banki alla ning on tuntud oma laia tootevaliku ja ligipääsetavuse poolest.

Järelmaksuga on võimalik soetada tooteid või teenuseid kuni 10 000 euro väärtuses. Intressimäär on väga konkurentsivõimeline, alates 9,9 protsendist aastas. Liisi järelmaksul puudub haldustasu ning lepingutasu alustab 0 eurost, mis teeb selle veelgi atraktiivsemaks tarbijate jaoks.

Lisaks on Liisi järelmaksu lepingu sõlmimine kiire ja lihtne ning seda saab teha kuni 60 kuuks. See annab tarbijatele võimaluse paindlikult kohandada oma tagasimaksegraafikut vastavalt oma finantsolukorrale ja eelistustele.

Intressimäär Lepingutasu
Liisi järelmaks Alates 9,9% aastas Alates 0 eurost

“Liisi järelmaks pakub tarbijatele mugavust, konkurentsivõimelist intressimäära ning paindlikke tingimusi, tehes sellest ühe parima valiku järelmaksuks Eestis.”

Inbank järelmaks

Inbank järelmaks on üks parimaid järelmaksupakkujaid Eestis, kes pakub mugavat ja paindlikku lahendust toodete ja teenuste soetamiseks. Inbank järelmaksu partnerite hulgas on mitmeid tuntud kaupluseid ja e-poode, nagu K-rauta, Bauhof, Tele2, Klick, PhotoPoint ja Diivaniparadiis. Seda järelmaksu saab taotleda lihtsalt ja kiirelt ning see on ideaalne võimalus suuremate ostude tegemiseks.

Inbank järelmaksu intress on konkurentsivõimeline, alustades 8,9 protsendist aastas. Lepingu sõlmimiseks tuleb tasuda 15 euro suurune lepingutasu ning sama suur tasu kehtib ka lepingu muutmise korral. Lepingut saab sõlmida kuni 60 kuuks ehk 5 aastaks. Üheks oluliseks eeliseks on see, et sissemakset ei ole vaja teha, mis muudab Inbank järelmaksu veelgi ligipääsetavamaks ja mugavamaks.

Inbank järelmaks pakub tarbijatele võimalust soetada vajaminevaid tooteid ja teenuseid mugavas osamaksegraafikus ning nende lai partnerivõrk üle Eesti tagab lihtsa ligipääsu kvaliteetsete kaupade ostmiseks.

Parimad pakkumised: Intressimäär Lepingu tasu Lepingu sõlmimise periood Sissemakse
K-rauta 8,9% 15 € 60 kuud Ei ole vaja teha
Bauhof 8,9% 15 € 60 kuud Ei ole vaja teha
Tele2 8,9% 15 € 60 kuud Ei ole vaja teha
Klick 8,9% 15 € 60 kuud Ei ole vaja teha
PhotoPoint 8,9% 15 € 60 kuud Ei ole vaja teha
Diivaniparadiis 8,9% 15 € 60 kuud Ei ole vaja teha

Inbank järelmaksu partnerid

Inbank järelmaksu partnerid hõlmavad mitmesuguseid valdkondi, sealhulgas ehitusmaterjale, elektroonikat, mööblit ja palju muud. Järelmaksu saab kasutada suuremate ostude tegemiseks erinevates kauplustes ja e-poodides, mis teeb selle lahenduse mugavaks ja paindlikuks. Partnerite hulka kuuluvad tuntud kaubamärgid ja usaldusväärsed kauplused, mis tagavad klientidele kvaliteetsed tooted ja teenused.

Bigbank järelmaks

Bigbank järelmaks on üks parimatest järelmaksupakkujatest Eestis. Koostööpartnerite hulka kuuluvad Photopoint, ON24, Espak ja Expert, mis pakuvad laia valikut tooteid ja teenuseid. Bigbank järelmaksul on olemas paindlikud tingimused, mis muudavad selle tarbijatele atraktiivseks valikuks.

Järelmaksu taotlemine Bigbankis on lihtne ja kiire. Sissemakset pole vaja teha ning laenu saab taotleda summas kuni 15 000 eurot. Lepingut saab sõlmida kuni 5 aastaks, mis annab tarbijatele võimaluse jaotada oma makseid pikema perioodi vältel. Intressimäär sõltub koostööpartnerist, seega on oluline tutvuda tingimustega enne otsuse tegemist.

Bigbank järelmaks on kasutajasõbralik ja mugav viis soetada tooteid ja teenuseid. Tarbijad saavad nautida ostude sooritamist ilma suurte esialgsete kulutusteta ning valida sobiva maksegraafiku vastavalt oma eelistustele. See võimaldab teil hõlpsasti jälgida ja hallata oma makseid ning teha ostud soodsatel tingimustel.

Bigbank järelmaksu eelised:

  • Laenusumma kuni 15 000 eurot
  • Sissemakset pole vaja teha
  • Lepingut saab sõlmida kuni 5 aastaks
  • Paindlikud tingimused ja intressimäärad
  • Lihtne ja kiire taotlemisprotsess

“Bigbank järelmaks pakub tarbijatele võimalust soetada tooteid ja teenuseid mugavates osamaksetes ilma suurte esialgsete kulutusteta. Kõrge paindlikkus ja kasutajasõbralikkus muudavad Bigbank järelmaksu üheks parimaks valikuks Eestis.”

Järelmaksupakkujad Lepingu sõlmimise tasu Sissemakse Laenusumma Makseperiood
Bigbank järelmaks Varieeruv Pole vaja teha Kuni 15 000 eurot Kuni 5 aastat

ESTO järelmaks

ESTO järelmaks on üks parimaid järelmaksupakkujaid Eestis, mis pakub tarbijatele mugavust ja kasutajasõbralikkust. ESTO järelmaksul on üle 850 koostööpartneri üle kogu Eesti, sealhulgas Rademar, Goldtime, Valge Klaar, Kaup24 ja Home4You. Järelmaksu avamine võtab aega vaid minuti ning see on tasuta, mis teeb sellest kiire ja taskukohase võimaluse soetada tooteid ja teenuseid.

ESTO järelmaksul on atraktiivne intressimäär, mis hakkab 9,9 protsendist aastas. See tagab, et järelmaksuga ostes ei pea tarbija maksma liigset intressi, vaid saab kasutada mugavaid osamakseid. Lisaks sellele pakub ESTO järelmaks paindlikku tagasimaksegraafikut ning igakuiste sooduspakkumistega võimalust veelgi suurema rahulolu ja kokkuhoiu saavutamiseks.

Tutvudes ESTO järelmaksu tingimustega ning konsulteerides asjatundjaga, saavad tarbijad teha teadliku otsuse järelmaksu kasutamise kohta. ESTO järelmaks on usaldusväärne ja professionaalne järelmaksupakkujate valik Eestis, pakkudes paindlikke võimalusi ja positiivseid kogemusi tarbijatele.

ESTO järelmaks pakub mugavust, kasutajasõbralikkust ja soodsaid tingimusi, muutes selle üheks parimaks järelmaksuvõimaluseks Eestis.

Järelmaksupakkujad Intressimäär Avamistasu Koostööpartnerite arv
ESTO järelmaks 9,9% aastas Tasuta Üle 850
Liisi järelmaks Alates 9,9% aastas Alates 0 eurost Üle 2 000
Inbank järelmaks Alates 8,9% aastas 15 eurot
Bigbank järelmaks Sõltub koostööpartnerist
TF Bank järelmaks 0% intress
Coop järelmaks 11,9% aastas 15 eurot

TF Bank järelmaks

TF Bank järelmaks pakub tarbijatele mitmeid järeleandlikke võimalusi, et soetada tooteid või teenuseid lihtsalt ja mugavalt. Järelmaksu abil on võimalik soetada kuni 7 500 euro väärtuses tooteid või teenuseid. Üks peamisi eeliseid TF Bank järelmaksu puhul on intressi määr, mis algab nullist protsendist, võimaldades tarbijatel säästa raha. Lisaks ei nõua TF Bank järelmaks sissemakset, muutes ostuprotsessi veelgi lihtsamaks ja taskukohasemaks.

Järelmaksu taotlemine TF Banki kaudu on kiire ja lihtne. Taotluse täitmiseks tuleb esitada olulised isiku- ja pangatehingute andmed. Sobiva järelmaksu maksegraafiku valimiseks on olemas erinevad võimalused, mis võimaldavad kohandada makseid vastavalt individuaalsetele vajadustele ja eelistustele. Raha võib soovi korral ka ennetähtaegselt tagastada ilma lisatasuta, mis annab paindlikkust tarbijatele.

TF Bank järelmaksu partnerite hulgas on tuntud kauplused ja e-poed, sealhulgas Hansapost, Motonet, Arvutitark ja PopSport. See tagab tarbijatele laia valiku tooteid ja teenuseid, mida järelmaksuga osta. TF Bank järelmaks pakub taskukohast ja mugavat viisi soovitud ostude tegemiseks ning annab tarbijatele võimaluse nautida tooteid ja teenuseid osade kaupa tasudes.

Coop järelmaks

Coop järelmaks on üks parimatest järelmaksupakkujatest Eestis, pakkudes tarbijatele võimalust mugavalt tasuda toodete ja teenuste eest summas 80–2 000 eurot. Coop järelmaksu kasutades on võimalik jaotada maksumus mitmeks osamakseks, mis muudab ostude sooritamise lihtsaks ja taskukohaseks.

Kasutades Coop järelmaksu, saab tarbija nautida paindlikke tagasimaksevõimalusi ning valida endale sobiva maksegraafiku vastavalt oma eelistustele. Intressimäär hakkab 11,9 protsendilt aastas, tagades taskukohase järelmaksu lahenduse.

Tasuta järelmaks

Üks oluline eelis Coop järelmaksu puhul on võimalus saada tasuta järelmaks. Selleks tuleb tasuda ostusumma enne 20. kuupäeva. Kui kogu summa makstakse ettemaksena, siis ei lisandu lepingutasu ning intressimäär jääb samaks. Tasuta järelmaks võimaldab säästa raha, kuna ei pea tasuma lepingutasu.

Coop järelmaks pakub tarbijatele mugavat ja taskukohast lahendust, et soetada tooteid ja teenuseid järelmaksuga. Paindlikud tagasimaksevõimalused ning tasuta järelmaks teevad sellest ühe parima valiku Eesti turul.

Maksimaalne summa Intressimäär Lepingutasu Maksegraafik
80–2 000 eurot 11,9% aastas 15 eurot 5 aastat

Parimad järelmaksud Eestis: Paindlikud maksegraafikud

Järelmaksuga ostu sooritamisel on üks oluline aspekt valida sobiv maksegraafik vastavalt oma eelistustele ja võimalustele. Erinevad järelmaksupakkujad Eestis pakuvad mitmesuguseid paindlikke maksegraafikuid, mis võimaldavad tarbijatel mugavalt tasuda toodete ja teenuste eest osamaksetena. Oluline on leida endale sobiv lahendus, mis tagab taskukohase ja mugava makseperioodi.

Järelmaksutingimused:

Parimad järelmaksud Eestis pakuvad erinevaid tingimusi, mis võimaldavad tarbijatel valida enda vajadustele vastava lahenduse. Üks oluline aspekt on intressimäär, mis võib varieeruda sõltuvalt järelmaksupakkujast ja lepingu tingimustest. Samuti tuleks arvestada lepingutasu suurust, mis võib erinevatel pakkujatel erineda. Maksegraafik on samuti oluline tegur, sest see määrab kindlaks osamaksete perioodid ja suurused.

Siin on ülevaade mõningatest Eesti parimatest järelmaksupakkujatest ja nende pakutavatest paindlikest maksegraafikutest:

Järelmaksupakkujad Intressimäär Lepingutasu Maksegraafik
Liisi järelmaks Alates 9,9% 0 eurot Kuni 60 kuud
Inbank järelmaks Alates 8,9% 15 eurot Kuni 60 kuud
Bigbank järelmaks Sõltub koostööpartnerist Pole vaja sissemakset Kuni 5 aastat
ESTO järelmaks 9,9% Tasuta Paindlik
TF Bank järelmaks 0% Pole vaja sissemakset Kuni 60 kuud
Coop järelmaks 11,9% 15 eurot Kuni 4 aastat

Tasub meeles pidada, et suurem sissemakse võib kaasa tuua väiksemad tagasimaksed hiljem. Seega, enne otsuse tegemist tasub hoolikalt läbi mõelda enda eelarve ja eelistused ning valida parim maksegraafik, mis tagab mugavad ja tasakaalustatud osamaksed kogu järelmaksuperioodi vältel.

Parimad järelmaksud Eestis: Ülevaade järeleandlikest võimalustest

Järelmaks on Eestis populaarne võimalus tarbijatele, kes soovivad osta tooteid ja teenuseid ning tasuda nende eest mugavates osamaksetes. Eestis on mitmeid järelmaksupakkujaid, kes pakuvad erinevaid võimalusi ja tingimusi. Allpool on ülevaade mõningatest parimatest järelmaksupakkujatest Eestis:

Liisi järelmaks:

Liisi järelmaks on üks kõige tuntumaid järelmaksupakkujaid Eestis, kuuludes Holm Banki alla. Liisi järelmaksu saab taotleda rohkem kui 2 000 kaupluses ja e-poes ning see võimaldab soetada tooteid ja teenuseid kuni 10 000 euro väärtuses. Intressimäär on üks turu parimaid, alustades vaid 9,9 protsendist aastas. Liisi järelmaksul puudub haldustasu ning lepingutasu hakkab 0 eurost. Järeleandlikud tingimused ja lihtne taotlemisprotsess teevad Liisi järelmaksust populaarse valiku tarbijate seas.

Inbank järelmaks:

Inbank järelmaks pakub paindlikku ja mugavat võimalust soetada oma lemmiktooteid. Partnerluses mitmete tuntud kauplustega üle Eesti, nagu K-rauta, Bauhof ja Tele2, pakub Inbank järelmaks intressi alates 8,9 protsendist aastas. Lepingutasu on 15 eurot ning lepingu saab sõlmida kuni 60 kuuks ehk 5 aastaks. Sissemakset pole vaja teha, mis muudab Inbank järelmaksu veelgi ligipääsetavamaks tarbijatele.

Bigbank järelmaks:

Bigbank järelmaks on suurepärane valik, kui soovid soetada suuremahulisi oste. Bigbank järelmaksu saab taotleda summas kuni 15 000 eurot ning sissemakset pole vaja teha. Partnerluses Photopointi, ON24, Espaki ja Expertiga pakub Bigbank järelmaks paindlikku lahendust suuremate ostude tegemiseks. Lepingut saab sõlmida kuni 5 aastaks, pakkudes pikemaajalist tagasimakseperioodi.

ESTO järelmaks:

ESTO järelmaks pakub tarbijatele kiiret ning lihtsat viisi soetada tooteid ja teenuseid. Partnerluses mitmete tuntud kauplustega, nagu Rademar, Goldtime ja Valge Klaar, pakub ESTO järelmaks paindlikku tagasimaksegraafikut ning intressi alates 9,9 protsendist aastas. Järelmaksu avamine võtab aega vaid minuti ning see on tasuta, muutes ESTO järelmaksu atraktiivseks valikuks kiirete ostude tegemiseks.

Need on vaid mõned parimatest järelmaksupakkujatest Eestis, kes pakuvad tarbijatele erinevaid võimalusi ja tingimusi. Kasuta seda ülevaadet oma vajaduste hindamiseks ning tee teadlik valik järelmaksupakkujate vahel.

Kasulikud lingid ja kontaktandmed

Kui soovid rohkem teada saada parimatest järelmaksuvõimalustest Eestis, siis järgnevalt on mõned kasulikud lingid ja kontaktandmed, kust saad lisainfot ja taotleda järelmaksu.

Liisi järelmaks on üks parimatest järeleproovitud järelmaksupakkujatest Eestis. Lisateavet ja järelmaksu taotlemise võimalusi saad leida nende veebisaidilt aadressil www.liisi.ee.

Inbank järelmaks pakub madalate intressimäärade ja paindlike tingimustega järelmaksuteenust. Täpsemat teavet saad nende veebisaidilt aadressil www.inbank.ee.

Kui soovid suuremaid summasid järelmaksuga finantseerida, võiksid kaaluda Bigbank järelmaksuteenust. Lisainfot ja taotlemisvõimalusi leiad nende veebisaidilt aadressil www.bigbank.ee.

FAQ

Mis on järelmaks?

Järelmaks on laen, mis võimaldab tarbijatel osta tooteid ja teenuseid ning tasuda nende eest osamaksetena.

Millised on parimad järelmaksupakkujad Eestis?

Parimad järelmaksupakkujad Eestis on Liisi järelmaks, Inbank järelmaks, Bigbank järelmaks, ESTO järelmaks, TF Bank järelmaks ja Coop järelmaks.

Kuidas taotleda järelmaksu?

Järelmaksu saab taotleda nii teenusepakkuja koduleheküljel kui ka poes vahetult enne kauba ostmist. Taotluse täitmiseks tuleb esitada viimase 4 või 6 kuu pangakonto väljavõte ning läbida isikutuvastus.

Millised on Liisi järelmaksu tingimused?

Liisi järelmaksul hakkab lepingutasu 0 eurost ning lepingu saab sõlmida kuni 5 aastaks.

Mis on Inbank järelmaksu intressimäär?

Inbank järelmaksu intress hakkab 8,9 protsendist aastas. Lepingutasu on 15 eurot.

Milline on Bigbank järelmaksu maksimaalne laenusumma?

Bigbank järelmaks võimaldab laenu summas kuni 15 000 eurot. Sissemakset pole vaja teha.

Kuidas avada ESTO järelmaksu?

ESTO järelmaksu avamine võtab aega vaid minuti ning see on tasuta.

Mis on TF Bank järelmaksu intressimäär?

TF Bank järelmaksu intress hakkab 0 protsendist. Sissemakset pole vaja teha.

Kui suur võib olla Coop järelmaksuga tasutav summa?

Coop järelmaksuga saab tasuda toodete ja teenuste eest summas 80–2 000 eurot. Intress hakkab 11,9 protsendist ning lepingutasu on 15 eurot.

Kuidas valida sobiv maksegraafik järelmaksuga?

Järelmaksuga ostu sooritamisel on võimalik valida sobiv maksegraafik vastavalt oma eelistustele. Maksegraafikut saab määrata erinevate perioodide ja igakuiste osamaksete suuruste abil.

Millised on kasulikud lingid ja kontaktandmed?

– Liisi järelmaks: www.liisi.ee
– Inbank järelmaks: www.inbank.ee
– Bigbank järelmaks: www.bigbank.ee
– ESTO järelmaks: www.esto.ee
– TF Bank järelmaks: www.tfbank.ee
– Coop järelmaks: www.cooppank.ee