19.06.2024
laen ee kiirlaen taielik ulevaade

Laen.ee on ettevõte, mis pakub erinevaid finantsteenuseid, sealhulgas kiirlaenu. Kiirlaen on tagatiseta väikelaen, mida saab taotleda kiiresti ja mugavalt. Laenusummad jäävad vahemikku 200 kuni 1000 eurot ja laenu tagasimakseperiood võib olla kuni 36 kuud. Laen.ee kiirlaenu intressimäär sõltub laenuperioodist ja kehtib 0% intress kuni 6 kuuks. Laen saadakse isiklikule pangakontole, kuid sularahas tagasimakse on samuti võimalik. Kiirlaen on saadaval ainult eraisikutele ning nõutakse laitmatut krediiditausta ja piisavat sissetulekut.

Kui olete kiirfinantseeringut vajades aega arvestades, pakub Laen.ee võimalust saada laen vastus kohe, mis tähendab, et te ei pea ootama päevi või isegi tunde oma laenutaotluse heakskiidu saamiseks. See omadus võimaldab potentsiaalsetel laenusaajatel kiiresti reageerida oma finantsvajadustele, vähendades stressi ja ebakindlust, mis sageli kaasnevad rahaliste väljakutsetega. Laen.ee mõistab, et aeg on oluline, ja on seega kohandanud oma protsesse, et pakkuda laenusaajatele rahulolu ja kiirust, mida nad vajavad.

Võtmed

 • Laen.ee kiirlaen pakub tagatiseta väikelaenu vahemikus 200 kuni 1000 eurot.
 • Laenu tagasimakseperiood võib olla kuni 36 kuud.
 • Intressimäär on 0% kuni 6 kuuks ja seejärel 1,5% kuus ehk 18% aastas.
 • Laen saadakse isiklikule pangakontole, kuid sularahas tagasimakse on samuti võimalik.
 • Laen.ee kiirlaen on saadaval ainult eraisikutele, nõudes laitmatut krediiditausta ja piisavat sissetulekut.

Mis on kiirlaen?

Kiirlaen on väikelaen, mida saab taotleda kiiresti ja mugavalt. See on tagatiseta laen, mis tähendab, et laenu saamiseks ei ole vaja pakkuda tagatist, nagu näiteks kinnisvara või sõiduk. Kiirlaen on mõeldud eelkõige lühiajaliseks rahaliseks abiks ootamatute kulutuste või pisemate väljaminekute katmiseks. Laenu saavad taotleda eraisikud, kes vastavad Laen.ee kiirlaenu tingimustele, sealhulgas vanusepiirangule ja krediiditaustale.

Kiirlaen pakub kiiret lahendust rahaliste vajaduste rahuldamiseks. See on ideaalne valik, kui vajate raha kiiresti ning ei soovi läbida pikki ja keerulisi protseduure. Laenu saab taotleda veebis, täites lühikese taotlusvormi ning esitades vajalikud dokumendid. Kiirlaenude puhul on laenuperiood tavaliselt lühem, ulatudes mõnest kuust kuni aastani, ja intressimäärad võivad olla kõrgemad võrreldes traditsiooniliste pangalaenudega.

Kiirlaenud on suurepärane võimalus, kui vajate kiiret finantsabi, kuid on oluline meeles pidada, et nende kasutamine nõuab vastutustundlikku suhtumist ja hoolikat planeerimist. Enne kiirlaenu taotlemist veenduge, et suudate laenu õigeaegselt tagasi maksta ning et mõistate kõiki laenu tingimusi ja kulukuse määra.

Miks valida kiirlaen?

Kiirlaenud pakuvad mitmeid eeliseid, mis muudavad need atraktiivseks finantsvõimaluseks. Esiteks on kiirlaenud kiired ja mugavad, võimaldades teil rahaliste vajaduste korral kiiresti reageerida. Taotlemisprotsess on lihtne ning saate laenupakkumised sageli lühikese aja jooksul. Lisaks ei ole kiirlaenude jaoks vaja tagatist, mis muudab need kättesaadavaks ka neile, kellel puudub vara, mida pakkuda tagatisena.

Kuid nagu iga finantsvõimaluse puhul, on kiirlaenudel ka oma puudused. Kõrgemad intressimäärad võivad suurendada laenu üldist kulu, eriti kui laenu tagasimakseperiood on pikk. Samuti võib kiirlaenu võtmine suurendada võlakoormust, kui laenu ei suudeta õigeaegselt tagasi maksta. Seetõttu on oluline kaaluda hoolikalt oma finantsolukorda ja vajadusi enne kiirlaenu otsustamist ning veenduda, et suudate lepingu tingimustele vastata.

Eelised Puudused
Kiire ja mugav taotlemisprotsess Kõrgemad intressimäärad
Tagatiseta laen Võimalus võlgnevusse sattuda
Kättesaadavus ka ilma vara tagatiseta Finantskoormus võib suureneda

Laen.ee kiirlaenu tingimused

Laen.ee kiirlaenu puhul on võimalik taotleda laenusummasid vahemikus 200 kuni 1000 eurot. Laenu tagasimakseperiood võib olla kuni 36 kuud ehk 3 aastat. Intressimäär sõltub laenuperioodist ja on 0% kuni 6 kuuks ning seejärel 1,5% kuus ehk 18% aastas. Laenu saab tagasi maksta isiklikule arvelduskontole, kuid kui soovite, on võimalik ka sularahas tagasimakse. Oluline on märkida, et laenu teenindamise tasu on 0 eurot.

Laen.ee kiirlaenuga seotud tingimused võimaldavad teil taotleda sobiva summa ja tagasimakseperioodi, mis vastavad teie finantsvajadustele. Intressimäära põhjal saate arvutada laenu kogukulu ning see aitab teil teha informeeritud otsuseid. Samuti on oluline tutvuda laenuvõtmise ja tagasimaksmise tingimustega, et tagada laenu edukas ja mugav kasutamine.

Laen.ee kiirlaenu tingimused

Alljärgnevalt on esitatud kokkuvõte Laen.ee kiirlaenu tingimustest:

 • Laenusumma: 200 kuni 1000 eurot
 • Tagasimakseperiood: kuni 36 kuud
 • Intressimäär: 0% kuni 6 kuud, seejärel 1,5% kuus ehk 18% aastas
 • Tagasimakseviis: isiklik arvelduskonto või sularahas
 • Laenu teenindamise tasu: 0 eurot

Need tingimused võimaldavad teil kiirlaenu paindlikult kasutada, võttes arvesse oma rahalisi võimalusi ja vajadusi. Enne laenu taotlemist soovitame tutvuda täpsemalt Laen.ee kiirlaenu tingimustega ja veenduda, et need vastavad teie ootustele.

Laen.ee kiirlaenu tingimused võimaldavad teil kiiresti ja mugavalt taotleda sobiva summa ning tagasimakseperioodi, mis vastavad teie finantsvajadustele. Oluline on tutvuda kõikide tingimustega ning teha teadlik otsus, mis tagab laenu eduka kasutamise ilma ootamatute probleemideta.

Tingimus Võimalus
Laenusumma 200 kuni 1000 eurot
Tagasimakseperiood Kuni 36 kuud
Intressimäär 0% kuni 6 kuud, seejärel 1,5% kuus ehk 18% aastas
Tagasimakseviis Isiklik arvelduskonto või sularahas
Laenu teenindamise tasu 0 eurot

Laen.ee kiirlaenu taotlemine

Laen.ee kiirlaenu taotlemine on lihtne ja mugav. Kui soovite taotleda kiirlaenu Laen.ee veebisaidil, peate esmalt valima endale sobiva laenusumma ja tagasimakseperioodi. Seejärel täitke taotlusvorm, valides autentimise meetodi nuti-ID, mobiil-ID, ID-kaardi või parooliga. Pärast taotluse esitamist saate personaalse pakkumise juba 1 minuti jooksul. Kui olete Laen.ee krediidiettevõttest laenu taotlemas esmakordselt, tuleb teil teha isikutuvastus. Seda saate teha mugavalt ja kiiresti.

Kui olete isikutuvastuse edukalt läbinud, kantakse laenuraha teie pangakontole. Kiirlaenu saamiseks peate vastama Laen.ee kiirlaenu tingimustele, sealhulgas olema vähemalt 18-aastane ja omama laitmatut krediiditausta. Kiirlaenude taotlemise protsess on kiire ja efektiivne ning võimaldab teil saada vajalikku rahalist abi oma õigeaegsete kulutuste jaoks.

“Laen.ee kiirlaenu taotlemine on lihtne ja mugav. Peate täitma veebipõhise taotlusvormi ning valima endale sobiva laenusumma ja tagasimakseperioodi. Pärast taotluse esitamist saate kiiresti oma personaalse laenupakkumise. Seejärel tuleb teha isikutuvastus, mille järel kantakse laenuraha teie pangakontole. Kiirlaenude taotlemine Laen.ee-st on turvaline ja usaldusväärne viis oma rahaliste vajaduste lahendamiseks.”

– Laen.ee klient

Laen.ee kiirlaenu taotlemise sammud:

 1. Minge Laen.ee veebisaidile ja avage kiirlaenu taotlusvorm.
 2. Valige sobiv laenusumma ja tagasimakseperiood.
 3. Täitke taotlusvorm, valides autentimise meetodi (nuti-ID, mobiil-ID, ID-kaart, parool).
 4. Oodake personaalset laenupakkumist, mis saabub juba 1 minuti jooksul.
 5. Tehke isikutuvastus vastavalt juhistele.
 6. Pärast isikutuvastuse edukat läbimist kantakse laenuraha teie pangakontole.
Laen.ee kiirlaenu taotlemine Laen.ee kiirlaen Laenutaotleja tingimused
Saab taotleda veebisaidil Väikelaen ilma tagatiseta Laatimatu krediiditaust
Valige sobiv laenusumma ja tagasimakseperiood Laenusummad 200-1000 eurot Vanusepiir 18 aastat
Täitke taotlusvorm, autentimine võimalik nuti-ID, mobiil-ID, ID-kaardi või parooliga Tagasimakseperiood kuni 36 kuud
Saate personaalse laenupakkumise 1 minuti jooksul Intressimäär 0% kuni 6 kuuks
Tehke isikutuvastus vastavalt juhistele Võimalus tagastada laen sularahas
Laenuraha saab pärast isikutuvastust teie pangakontole

Laen.ee kiirlaenu saajad

Laen.ee kiirlaenu antakse majanduslikult heal järjel olevatele inimestele, kellel puuduvad maksehäired. Kiirlaenu saavad taotleda eraisikud, kes vastavad Laen.ee kiirlaenu tingimustele, sealhulgas vanusepiirangule (vähemalt 18 aastat) ja krediiditaustale. Kiirlaen ei ole saadaval ettevõtetele.

Laen.ee kiirlaenu saajatele on oluline, et neil oleks stabiilne sissetulek ja maksevõimekus, et tagasimakse ei tekitaks neile raskusi. Laenuandjad soovivad tagada, et laenu saaja suudaks laenu õigeaegselt tagasi maksta ning hoiavad seetõttu laenutaotlejate tausta kontrolli all. Laen.ee kiirlaen on mõeldud neile, kes vajavad kiiret ja lühiajalist finantseerimist ootamatute kulutuste katmiseks.

Laen.ee kiirlaenu saajad peavad arvestama, et kiirlaen on finantskohustus, mida tuleb suhelda vastutustundlikult. Enne laenu taotlemist on oluline hoolikalt läbi mõelda oma maksevõimekus ning veenduda, et laen vastab teie vajadustele ja eelarvele. Korrektse ja õigeaegse tagasimaksmise tagamine aitab vältida võlgnevusi ning säilitada positiivset krediidireitingut.

Kokkuvõttes on Laen.ee kiirlaen suurepärane võimalus majanduslikult stabiilsetele eraisikutele, kes vajavad lühiajalist finantseerimist ja kes vastavad laenuandja poolt kehtestatud tingimustele.

Kiirlaenude võrdlus

Kiirlaenude võrdlemisel on oluline arvestada mitmete teguritega, nagu intressimäär, lepingutasud ja laenuperiood. Erinevad laenuandjad pakuvad erinevaid tingimusi, seetõttu tasub hoolikalt kaaluda, milline laen sobib kõige paremini teie vajadustele ja eelarvele.

Kiirlaenuteenuse pakkujad

Laenuperiood sõltub tavaliselt laenuandjast ja võib varieeruda mõnest kuust kuni mitme aastani. Mõned laenuandjad pakuvad lühemaid laenuperioode, mis on sobivad kiireks rahastuseks, samas kui teised võimaldavad pikemat tagasimakseperioodi. Tähtis on kaaluda oma finantsolukorda ja elustiili ning valida laenuperiood, mis on teie jaoks kõige mugavam.

Intressimäär ja lepingutasud

Intressimäär on oluline tegur, mida tuleks võrrelda erinevate laenuandjate vahel. Madalam intressimäär tähendab, et teil on vähem kulutusi laenumaksete jaoks. Samuti tasub arvestada lepingutasudega, mis võivad sisaldada näiteks laenulepingu sõlmimise tasu või igakuist hooldustasu. Hoolikas võrdlemine võimaldab teil leida laenuandja, kes pakub madalamaid lepingutasusid või puuduvad need täielikult.

Laenuandja Laenuperiood Intressimäär Lepingutasud
A Laen 6 kuud – 3 aastat alates 1% puuduvad
B Laen 1 aasta – 5 aastat alates 1,5% 20€ laenulepingu sõlmimise tasu
C Laen 3 kuud – 2 aastat alates 2% 10€ igakuine hooldustasu

Ülaltoodud tabelis on esitatud näide erinevate laenuandjate kiirlaenude tingimustest. Täpsemad tingimused võivad erineda vastavalt laenuvõtja isiklikule olukorrale ja krediidivõimekusele. Soovitame alati tutvuda konkreetse laenuandja tingimustega enne laenutaotluse esitamist.

Kiirlaen Eestis

Kiirlaen Eestis on muutunud üsna tavaliseks rahastamisvõimaluseks, kuna paljud inimesed kasutavad neid ootamatute rahaliste olukordade lahendamiseks. Eestis tegutseb mitmeid ettevõtteid, mis pakuvad kiirlaenude võimalust. Kiirlaenud on mõeldud väiksemate rahasummade laenamiseks, mida saab tagasi maksta lühikese aja jooksul. Need laenud saab taotleda mitmel erineval viisil, olgu siis läbi laenukontori, interneti teel või telefoni teel. Laenud Eestis nõuavad tavaliselt laenuvõtja vanust vähemalt 18 aastat ja laenuvõtmiseks ei ole vaja tagatist.

Eesti laenuturg pakub mitmeid võimalusi kiireks finantsabiks. Kiirlaenud on saadaval erinevatel tingimustel ja pakuvad kiiret rahastamist ootamatute kulude katmiseks. Laenuvõtjad saavad valida erinevate laenupakkujate vahel, kes pakuvad erinevaid intressimäärasid, tagasimaksetähtaegu ja taotlemisviise. Oluline on võrrelda erinevaid pakkumisi ning leida endale sobivaim variant vastavalt oma vajadustele ja võimalustele.

Kiirlaenud Eestis pakuvad paindlikku finantslahendust neile, kes vajavad ootamatute kulude katteks kiiret rahastamist. Laenu saab taotleda lihtsalt ja mugavalt ning selle tagasimaksmine on enamasti paindlik, võimaldades leida sobiva maksegraafiku. Eesti kiirlaenuturg pakub mitmeid võimalusi, seega on oluline teha põhjalik uurimistöö ja leida endale parim laenupakkumine.

Kokkuvõttes on kiirlaen Eestis populaarne rahastamisvalik, mis võimaldab kiiret finantsabi ootamatute kulutuste katmiseks. Laenuturg pakub mitmeid võimalusi erinevate laenupakkujate vahel ning laenutingimused võivad erineda. Enne kiirlaenu võtmist on soovitatav hoolikalt uurida erinevaid pakkumisi ning teha teadlik otsus, mis sobib kõige paremini isiklikele vajadustele ja eelistustele.

Kiirlaen Eestis

Laenupakkujad Intressimäär Laenusumma Tagasimaksetähtaeg Taotlemisviis
Laen.ee Alates 0% 200 – 1000 eurot Kuni 36 kuud Veebikeskkond
SMSmoney Kuni 20% 50 – 1000 eurot Kuni 30 päeva SMS või veebikeskkond
Hansapank Alates 11,9% 500 – 5000 eurot Kuni 5 aastat Pangakontor või veebikeskkond

Kiirlaenu eelised ja puudused

Kiirlaenud on populaarsed rahastamisvahendid, mis võimaldavad kiiret finantsabi ootamatute kulutuste katmiseks. Nende peamised eelised on:

 • Kiirus: Kiirlaenud on kiired ja mugavad lahendused rahaliste vajaduste rahuldamiseks. Taotlemine toimub tavaliselt online-platvormidel ning laenuotsus tehakse sageli vaid mõne minuti jooksul.
 • Lihtsus: Kiirlaenude taotlemine on tavaliselt lihtne protsess. Vajalikud dokumendid ja tingimused on selgelt määratletud ning laenu saamiseks ei ole vaja pakkuda tagatist, nagu näiteks kinnisvara või sõiduk.
 • Kättesaadavus: Kiirlaenud on saadaval paljudele inimestele, kellel on vajadus kiire finantsabi järele. Laenuandjad võivad kaaluda taotlusi isegi juhul, kui laenuvõtjal on madalam krediidiskoor või piiratud krediidiajalugu.

Samas on kiirlaenudel ka mõned puudused, mida tuleks arvesse võtta:

 • Kõrgemad intressimäärad: Võrreldes traditsiooniliste laenutoodetega võivad kiirlaenudel olla kõrgemad intressimäärad. Seda seetõttu, et nad pakuvad kiiret ligipääsu rahale ja võtavad seeläbi suurema riski.
 • Võimalus sattuda võlgnevusse: Kiirlaenud tuleb tavaliselt tagasi maksta lühikese aja jooksul. Kui laenuvõtjal tekib raskusi õigeaegse tagasimaksmisega, võib ta sattuda raskustesse ja võlgnevusse, mis võib negatiivselt mõjutada tema krediidiskoori ja rahalist olukorda.

Enne kiirlaenu võtmist on oluline hoolikalt kaaluda nii eeliseid kui ka puudusi ning teha teadlik otsus vastavalt oma finantsolukorrale ja vajadustele.

Eelised Puudused
Kiirus Kõrgemad intressimäärad
Lihtsus Võimalus sattuda võlgnevusse
Kättesaadavus

Uus kiirlaen

Uus kiirlaen on viimastel aastatel muutunud üha populaarsemaks laenutooteks. See võimaldab inimestel kiiresti ja mugavalt finantsabi saada ootamatute kulutuste katmiseks. Erinevad laenupakkujad pakuvad uusi kiirlaenuvõimalusi, mille tingimused võivad erineda varasematest laenudest. Uue kiirlaenu võtmisel tasub uurida hoolikalt erinevaid laenupakkumisi ning võrrelda nende tingimusi, intressimäärasid ja tagasimaksetingimusi, et teha teadlik otsus, mis sobib kõige paremini oma vajadustele ja eelarvele.

Uue kiirlaenu omadused

Uus kiirlaen võib pakkuda mitmeid unikaalseid omadusi, mis eristavad seda varasematest laenutoodetest. Näiteks võib uus kiirlaen pakkuda pikemat tagasimakseperioodi või madalamat intressimäära, võrreldes traditsiooniliste kiirlaenudega. Samuti võib uus kiirlaen olla suunatud konkreetsele sihtgrupile ja pakkuda neile soodsamaid tingimusi. Uue kiirlaenu võtmisel tasub olla tähelepanelik ja lugeda hoolikalt läbi kõik tingimused ning veenduda, et see vastab teie vajadustele ja eelarvele.

Uue kiirlaenu võtmisel tasub olla tähelepanelik ja lugeda hoolikalt läbi kõik tingimused ning veenduda, et see vastab teie vajadustele ja eelarvele.

Kokkuvõttes pakub uus kiirlaen võimalust saada kiiret finantsabi uute tingimuste ja võimalustega. Oluline on uurida erinevaid laenutooteid ja teha teadlikke otsuseid, et leida parim kiirlaenupakkumine vastavalt individuaalsetele vajadustele ja eelistustele.

Laenupakkumine Tagasimakseperiood Intressimäär
Pakkumine 1 12 kuud 1.5%
Pakkumine 2 24 kuud 1.2%
Pakkumine 3 36 kuud 0.9%

Järeldus

Kiirlaenud on populaarsed rahastamisvahendid, mis võimaldavad kiiret finantsabi ootamatute kulutuste katmiseks. Enne kiirlaenu võtmist on oluline hoolikalt uurida erinevaid laenupakkujaid, võrrelda nende tingimusi ja teha teadlikke otsuseid. Kiirlaenud võivad olla kasulikud, kuid neil võivad olla ka riskid, nagu kõrgemad intressimäärad ja võimalus jääda võlgnevusse. Oluline on iga laenuvõtja jaoks leida parim kiirlaenupakkumine vastavalt nende vajadustele ja eelistustele.

Kiirlaenud pakuvad mugavust ja kiirust, kuid enne laenu taotlemist tuleks hoolikalt kaaluda laenuperioodi, intressimäära ja laenutingimusi. Oluline on mõista, et kuigi kiirlaenud võivad olla lühiajaline lahendus, võivad need kaasa tuua ka pikaajalisi kohustusi. Seetõttu on oluline hinnata oma finantsolukorda ja veenduda, et suudate laenu õigeaegselt tagasi maksta.

Üks võimalus kiirlaenude võrdlemiseks on kasutada laenuvõrdlusplatvorme, mis võimaldavad teil võrrelda erinevate laenuandjate pakkumisi ja tingimusi. Need platvormid võivad aidata leida parima intressimäära, madalate lepingutasudega ja sobiva laenuperioodiga kiirlaenu. Enne lõpliku otsuse tegemist veenduge, et olete tutvunud kõigi tingimustega ja mõistate oma vastutust laenu tagasimaksmisel.

Üldiselt võib öelda, et kiirlaen võib olla sobiv lahendus lühiajalisteks finantsvajadusteks, kui seda kasutatakse vastutustundlikult. Enne taotluse esitamist hinnake oma rahalisi võimalusi ja veenduge, et olete teadlik kõigist laenuga seotud tingimustest ning võimalikest riskidest, et teha informeeritud otsus, mis sobib teie vajadustele kõige paremini.

KKK

K: Mis on kiirlaen?

Kiirlaen on tagatiseta väikelaen, mida saab taotleda kiiresti ja mugavalt. See on mõeldud lühiajaliseks rahaliseks abiks ootamatute kulutuste või pisemate väljaminekute katmiseks.

K: Millised on Laen.ee kiirlaenu tingimused?

Laenusummad jäävad vahemikku 200 kuni 1000 eurot ja laenu tagasimakseperiood võib olla kuni 36 kuud. Laen.ee kiirlaenu intressimäär sõltub laenuperioodist ja kehtib 0% intress kuni 6 kuuks. Laen saadakse isiklikule pangakontole, kuid sularahas tagasimakse on samuti võimalik. Kiirlaen on saadaval ainult eraisikutele ning nõutakse laitmatut krediiditausta ja piisavat sissetulekut.

K: Kuidas taotleda Laen.ee kiirlaenu?

Taotlus tuleb esitada Laen.ee veebisaidil, valides endale sobiva laenusumma ja tagasimakseperioodi. Taotlusvormi täitmiseks on vaja sisse logida nuti-ID, mobiil-ID, ID-kaardi või parooliga. Pärast taotluse esitamist saate personaalse pakkumise 1 minuti jooksul. Kui taotlete esmakordselt Laen.ee krediidiettevõttest laenu, tuleb teha isikutuvastus. Kui olete isiku tuvastanud, kantakse laenuraha teie pangakontole.

K: Kes saavad Laen.ee kiirlaenu?

Laen.ee kiirlaenu antakse majanduslikult heal järjel olevatele inimestele, kellel puuduvad maksehäired. Kiirlaenu saavad taotleda eraisikud, kes vastavad Laen.ee kiirlaenu tingimustele, sealhulgas vanusepiirangule (vähemalt 18 aastat) ja krediiditaustale. Kiirlaenu ei anta ettevõtetele.

K: Mida peaksin arvestama kiirlaenude võrdlemisel?

Intressimäär, lepingutasud ja laenuperiood võivad erineda erinevate laenuandjate vahel. Oluline on leida laen, mille intressimäär on madal, lepingutasud on minimaalsed või puuduvad ning laenuperiood sobib teie vajadustele. Lisaks võib olla kasulik arvestada ka krediidi kulukuse määraga (KKM), mis annab ülevaate laenu kogukulust aastasena, võttes arvesse intressimäära, lepingutasu ja muud kulud.

K: Kui populaarne on kiirlaen Eestis?

Kiirlaen Eestis on muutunud üsna tavaliseks rahastamisvõimaluseks, kuna paljud inimesed kasutavad neid ootamatute rahaliste olukordade lahendamiseks. Eestis tegutseb mitmeid ettevõtteid, mis pakuvad kiirlaenude võimalust. Kiirlaenud on mõeldud väiksemate rahasummade laenamiseks, mida saab tagasi maksta lühikese aja jooksul.

K: Mis on kiirlaenu eelised ja puudused?

Kiirlaenudel on mitmeid eeliseid, sealhulgas kiirus, lihtsus ja kättesaadavus. Samas on nende puudusteks kõrgemad intressimäärad ja võimalus sattuda võlgnevusse, kui laenu ei suudeta õigeaegselt tagasi maksta. Oluline on kaaluda nii eeliseid kui ka puudusi enne kiirlaenu võtmist.

K: Mis on uus kiirlaen?

Uus kiirlaen viitab uuele laenutootele või laenupakkumisele, mis on turule hiljuti lisatud. Uus kiirlaen võib erineda varasematest laenudest tingimuste, intressimäärade ja tagasimaksmistingimuste poolest.